Banner Kampanya
1 2 3 4 >

Büyük Beden Abiye Elbise Modelleri

Özel davetlerinizde düğünlerde ve hemen hemen her ortamda kullanabileceğiniz birçok abiye modeli bulunmaktadır.Genellikle gece elbisesi olarak da bilinen Abiye modelleri genellikle sizi şık göstermek için parlak kumaşlardan tasarlanmaktadır. Birbirinden farklı tasarımlar ile yapılan ürünleri ayırt ederek kendinize uygun olan aradığınız abiye modelini bulmak oldukça zor olabilir. TuvidXXL aradığınız modelleri rahatlıkla bulabilmeniz için sürekli güncel ve yeni tasarım büyük beden abiye elbise modellerini sizlere sunmaktadır.

Büyük Beden Abiye Fiyatları

Şık büyük beden abiye elbiseri üretim aşamasında kullanılan kumaşlar, süslemeler ve işçiliği ile maliyetlerinde değişiklik gösterebilmektedir.Ridade Tuvid Tekstil olarak ürünlerimizi kaliteli kumaşlar ile üretmekteyiz .Ucuz büyük beden abiye elbiseler aradığınızı düşünerek ürünlerimizi en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Uygun fiyata büyük beden abiyeler almanın kolay yollarını Tuvid ile keşfedebilirsiniz . Ödemelerinizde kapıda ödeme (kart-nakit), kredi kartı yada havale yöntemlerini kullanarak kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Farklı kumaş dokuları benzersiz tasarımları ile büyük beden abiye elbise modellerinde kutlama yaparken, düğünlerde, akşam yemeklerinde yada özel davetlerinizde tarzınızı yansıtabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR