Bizim hikayemizi öğrenmek ister misiniz?

 

TuvidXXL Büyük Beden Giyim Markası, büyük beden giyim sektöründe kadınların yaşadığı sorunları dinledi ve sorunlar karşısında ben ne yapabilirim ve en iyisini nasıl yapabilirim sorularını kendisine sorarak yenilikçi ve çözüm üretici bir yaklaşımı kendisine ilke edindi. 

 

Bu sorunların başında özgün ve kadınların istediği modellerin bulunmaması geliyordu. Büyük beden giyim sektöründe firmaların önerdiği ürünler ön plandadır, TuvidXXL'da ise kadınların ne istediği, giyerken mutlu olduğu modeller ön plandadır. TuvidXXL öneride bulunmak yerine kadınların önerilerilerini dinlemeyi tercih etti ve başarıya ulaştı.

 

 

TUVİD XXL her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir. "Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektedir.” ilkesi ile Tuvid Tekstil kaliteyi kendine bir görev edinmiştir.

 

 

Büyük beden

giyim sektöründe, eticaret'in ilklerinden olan TUVİDXXL.COM , büyük beden elbiseleri moda'ya uygun bulabileceğiniz adreslerdendir.

"Kadın, her bedende güzeldir!"

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR